Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko trunka užsakyto džemperio pristatymas?

Kadangi kiekvieną džemperį leidžiame susikurti tokį, kokio kiekvienas nori, visus džemperius stengiamės paruošti per 4 savaites po užsakymo apmokėjimo. Vis dėlto visuomet stengiamės užsakymus pristatyti kaip galima greičiau.

Ar galiu grąžinti užsakymą, jei netiko dydis?

Visus džemperius gaminame tik pagal kiekvieno kliento individualiai pageidaujamą džemperio spalvos/maketo/siuvinėjimo spalvos kombinaciją, todėl neturime galimybės priimti tokio gaminio grąžinimo. Prieš užsakant, rekomenduojame atkreipti dėmesį į kiekvieno produkto išmatavimų lentelę bei atidžiai įsigilinti į matavimo nuorodas (t.y. nuo kur iki kur atitinkamas matmuo yra matuojamas). Jei turite abejonių - būtinai klauskite, o mes stengsimės Jums padėti!

Ar SchoolProud džemperiai yra kokybiški?

SchoolProud naudojami džemperiai yra pagaminti iš aukščiausius kokybės bei tvarumo reikalavimus atitinkančio audinio, pagaminto iš organinės medvilnės (85%) bei perdirbto poliesterio (15%). Ši medžiaga užtikrina išskirtinį audinio jausmą bei nešiojimo ilgaamžiškumą. Daugiau informacijos apie džemperių kokybę galite rasti čia. Visi džemperiai yra siuvinėjami tik kokybišku pramoniniu metodu su tam specialiai atrinktais siūlais.

Ką daryti, jei nerandu savo mokyklos?

Jei nerandi savo mokyklos - parašyk mums į info@schoolproud.com! Mes visuomet labai džiaugiamės galėdami prijungti naujas mokyklas prie mūsų bendruomenės bei padėdami sukurti dar stipresnę didžiavimosi atmosferą ir Jūsų bendruomenėje!

Ką daryti, jei randu savo mokyklą, bet nerandu norimos spalvų kombinacijos?

Jei nori tam tikros spalvų (džemperio ir siuvinėjimo) kombinacijos, tačiau jos nėra esamuose pasirinkimuose mūsų puslapyje - parašyk mums į info@schoolproud.com. Jei tokia galimybė bus, papildysime pasirinkimų variantus ir netrukus galėsi užsisakyti tokį džemperį, kokio išties nori pats!

Turi kitų klausimų? Parašyk mums!